Atsiliepimai

Norėdami palikti savo atsiliepimą apie sodybą "LAIMĖS RATAS" prašome rašyti jį žemiau esančioje užklausų formoje "Susisiekite su mumis" ir Jūsų komentaras bus patalpintas atsiliepimų skiltyje.

 

 

 

 

  Edita:   Norėčiau dar kartą padėkoti šeimininkams už šiltą priėmimą, suteiktas kokybiškas paslaugas, praleidome nuostabų laiką Jūsų pirtelėje. Mes dar sugrįšime tikrai ne karta :)
P.S. Ačiu už joninių laužą :) tikrai nustebinote mus.

 

Sėkmės Jums įgyvendinant ateities planus.

 

  Darius:  Norėčiau pasidalinti, dar šiltais įspūdžiais apie šią pirtelę. Viskas, pradedant nuo vietovės, baigiant pačia pirtimi ir jos savininkais, buvo puiku. Džiaugiuosi atradęs šią vietą, manau, dar tikrai grįšime ne kartą :)

 

Linkėjimai iš Šiaulių :)

 

 

Vilija ir Juras: 2012 m. birželio 23 d. šioje sodyboje šventėme savo dukrytės Krikštynas. Visų pirma norėtumėme padėkoti šeimininkams už nuoširdumą. Be galo mieli, šilti ir malonūs žmonės. Viskas buvo nepakartojama. Nuostabi gamta, nuostabi sodyba, nepriekaištingai paserviruotas stalas, puikus aptarnavimas, maistas nerealus. Aplinka labai tvarkinga ir jauki. Ne tik mes, bet ir visi svečiai likome patenkinti. Buvo labai jauku, šilta ir gera. Dėkojame šeimininkams dar kartą už sukurtą nuostabią aplinką. Ačiū Jums labai.

 

Su didžiausia pagarba Vilija ir Juras Sakalauskai

 

 

Gintarė: 2015-12-31 šventėme Naujųjų metų sutiktuves. Norime visiems rekomenduoti šią sodybą dėl šeimininkų nuoširdumo ir puikaus bendravimo, maisto kokybės, švarios ir jaukios aplinkos. Ko tikėjomės- gavome su kaupu. Labai Jums ačiū ir sėkmės versle !!!!

Susisiekite su mumis!